Zakłady o każdej porze

Zakłady o każdej porze

Obecnie coraz częściej jest tak, że sięgamy po taką rozrywkę, jaką ma do zaoferowania nam internet. W ciągłym biegu między domem a pracą, nie starcza już nam najczęściej sił ani chęci nawet na coś więcej. Włączamy więc komputer i w domowym zaciszu zadowalamy się tym, co tam uda się nam znaleźć. Udzielamy się na serwisach społecznościowych, oglądamy filmy czy po prostu gramy w gry. Ci odważniejsi sięgają po gry hazardowe lub zakłady bukmacherskie. Serwisów oferujących właśnie ten rodzaj rozrywki, jest coraz więcej. Czym się różnią zakłady bukmacherskie w internecie od tych w salonach stacjonarnych? W zasadzie tylko dostępnością.

Internet pozwala na zawieranie zakładów bez względu na porę czy dzień tygodnia. To jest ważne dla osób, które mają nienormowany czas pracy i chociażby z tego względu obstawianie w tradycyjnych salonach, jest dla nich, nie osiągalne. W internecie te zakłady mają również korzystniejsze warunki, niższe stawki wejściowe a wyższe kursy samych zakładów. Do tego trzeba jeszcze dodać liczne promocje oferowane przez bukmacherów, zarówno dla tych, którzy dopiero zakładają konto gracza, jak i dla tych, którzy stale już obstawiają. Zakłady bukmacherskie w internecie się po prostu bardziej opłacają. Szczególnie wysokie kursy mają np. tenis, gdy akurat jest ważny turniej, lub rozgrywki piłki nożnej, w czasie mundialu czy euro.

Na wysokie kursy zakładów możemy też liczyć wtedy, gdy obstawiamy tenis ziemny czy piłkę nożną w trybie zakładów na żywo, czyli takich, które są zawierane nie przed ale w trakcie trwania danego meczu. Najwyższe kursy zawsze mają te zakłady, których propozycje pojawiają się na kilka minut przed końcem rywalizacji. Im emocje silniejsze, im mniej czasu, tym kursy zakładów wyższe. Wiedzą o tym szczególnie ci, którzy zakłady traktują jako źródło dochodu. Takie osoby miesięcznie na zakładach potrafią wygrać naprawdę spore sumy. Jednak zanim nam się zacznie marzyć takie wygrywanie, trzeba najpierw dobrze poznać zasady zakładów i typowania. Tu przyda się wiedza na temat sportu i zawodników.

admin2 2013-10-02 15:43:23
TRANSMISJE
06.06, 17:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 07:00 Polsat Sport Tennis United
07.06, 07:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 23:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum