Zasady zakładów bukmacherskich

Zasady zakładów bukmacherskich

Zasady zakładów bukmacherskich są chyba powszechnie znane, szczególnie teraz, gdy zakładamy się już nie tylko w salonach bukmacherskich, ale również na bardzo licznych portalach internetowych. Popularność zakładów wzrasta z roku na rok. Powiększa się liczba miejsc, w których takie zakłady można zawierać, jest to również lepiej rozreklamowane. To wszystko przekłada się na to, że siłą rzeczy, nawet osoby, które nie korzystają z  zakładów bukmacherskich, i tak znają dobrze ich zasady. Zakłady bukmacherskie w internecie są jednak znacznie bardziej opłacalne ale o tym wiedza już tylko nie liczni.

Mało osób wie, że kursy zakładów są tu wyższe, mniejsze są stawki wejściowe, a ponadto, wygrywając w internecie, nie płacimy podatku od wygranej, co jest chyba najbardziej w tym wszystkim znaczące. To wszak oszczędność rzędu 10%. Dodatkowo zakłady bukmacherskie w internecie wiążą się ze znacznie bogatszą ofertą. Nie tylko w kwestii samych dyscyplin sportowych, bo i tak najczęściej obstawiany jest tenis ziemny i piłka nożna, ale również w kwestii formy zakładów. W internecie możliwe są zakłady w systemie live, czyli w czasie trwania danego wydarzenia sportowego a nie tylko przed. Takie zakłady dotyczą wszystkiego co dzieje się na korcie lub boisku.

Tenis obstawiany w ten sposób sprawia, że bardziej uważnie śledzimy samą grę, uczymy się wychwytywać więcej jej elementów, często niezauważalnych dla laików. Takie zakłady bukmacherskie wpływają więc również na naszą wiedzę o sporcie. Przy okazji uatrakcyjniają nam same oglądanie i kibicowanie. Wymagają bowiem większego skupienia na dwóch rzeczach jednocześnie. Na tym co dzieje się na korcie ale również na tym co dzieje się na stronie bukmachera. Uczy nas to przy okazji podzielności uwagi, co przydać nam się może w wielu sytuacjach życiowych. Więc czy sprawiedliwe jest to, że zakłady są tak źle oceniane przez społeczeństwo? Podobno wszystko jest dla ludzi, pod warunkiem, że umie się z tego korzystać. Żadne zakazy czy nakazy tego nie zmienią.

admin2 2013-10-03 14:15:05
TRANSMISJE
06.06, 17:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 07:00 Polsat Sport Tennis United
07.06, 07:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 23:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum