Skłonność do hazardu

Skłonność do hazardu

Z hazardem jest tak, że prawie nikt się nie przyznaje do tego, że czasem gra, a grają prawie wszyscy. Skłonność do ryzyka jest chyba nam zapisana genetycznie. Ryzykujemy w różny sposób, jedni uprawiając sporty ekstremalne, inni, ryzykują obstawiając mecze, wyścigi konne czy inne sporty np. tenis. Oferta zakładów jest w tej chwili naprawdę imponująca. Możemy zakładać się o niezliczoną ilość dyscyplin sportowych, nawet z krajów, o których istnienia nie wiemy. Szczególnie internet oferuje nam naprawdę ciekawe możliwości zakładów. Zakłady bukmacherskie ogólnie w internecie cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

Działa tu przede wszystkim fakt, że są one zawierane na zdecydowanie lepszych warunkach niż zakłady zawierane w lokalach bukmacherskich. Przede wszystkim chodzi tu o kursy zakładów, które są po prostu wyższe a to oznacza, że potencjalna wygrana jest zawsze wyższa. Kolejnym dodatkowym atutem jest tu fakt, że wygrywając w internecie, nie musimy płacić podatku w wysokości 10%, jak to jest w przypadku wygranych w lokalach bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie w internecie gwarantują zatem znacznie wyższe wygrane. Sama rozrywka jednak też jest lepsza a to gwarantują zakłady live.

W ten sposób najczęściej obstawiany jest tenis i mecze piłki nożnej. Sama idea zakładów live polega na obstawianiu w czasie trwania danego wydarzenia sportowego. Propozycje zakładów sportowych pojawiają się wraz z rozwojem sytuacji na korcie czy boisku. Dlatego trzeba na bieżąco śledzić zarówno to co dzieje się na stronie bukmachera, by reagować na jego propozycje zakładów a z drugiej strony trzeba również pilnie śledzić to,co dzieje się w trakcie spotkania, na boisku. To sprawia, że bardziej uważnie reagujemy na to wszystko a to przekłada się również na większe emocje związane z kibicowaniem. Nic zatem dziwnego, że ten rodzaj zakładów obecnie cieszy się największą popularnością, szczególnie wśród osób, które ogólnie cenią wszystko, to co nowe i bardziej dynamiczne. Tym bardziej, że w ten sposób można zakładać się o coraz więcej wydarzeń.

admin2 2013-10-04 11:44:00
TRANSMISJE
05.06, 23:40 Polsat Sport News Tenis z archiwum
06.06, 06:00 Polsat Sport Extra Wimbledon
06.06, 07:10 Polsat Sport News Tenis z archiwum
06.06, 08:40 Polsat Sport News Tennis United
06.06, 17:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 07:00 Polsat Sport Tennis United