Nowa jakość zakładów

Nowa jakość zakładów

Internet oferuje nam zupełnie nową jakość kontaktów z innymi, zakupów a przede wszystkim różnej rozrywki. Dzięki dostępowi do sieci, dostajemy możliwość korzystania z wielu serwisów tematycznych, hazardowych i bukmacherskich. Te dwa ostatnie oferują nam nie do końca akceptowalną rozrywkę, ale wszystko co smakuje jak zakazany owoc, kusi najbardziej. Zakłady bukmacherskie postrzegane są jako coś co prowadzi do katastrofy, prędzej czy później. A przecież wszystko jest dla ludzi, jeżeli się korzysta rozsądnie. Należy być świadomym zagrożeń, a wtedy zakłady bukmacherskie nie wpędzą nas w kłopoty.

Przede wszystkim zakładać należy się tylko w sprawdzonych miejscach, tam, gdzie jest wiadome, że są jasne zasady zakładów, wypłat i użytkowania profilu gracza. Tylko to nam zapewni bezpieczeństwo. Zresztą są również fora, gdzie bez trudu można zweryfikować rzetelność danego serwisu czy bukmachera. To pomaga i warto z tego korzystać. Same zakłady w internecie są znacznie ciekawsze niż te oferowane przez lokale stacjonarne. Jest tu więcej wydarzeń i więcej dyscyplin, o które można się zakładać.

Tenis ziemny, piłka nożna, koszykówka to jedne z najczęściej obstawianych dyscyplin, szczególnie, gdy chodzi o zakłady live. Zakłady na żywo najciekawsze są, ponieważ cechuje je największa dynamika. Tu wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie. Obstawiając w ten sposób tenis ziemny czy piłkę nożną, możemy zakładać się o wiele rzeczy, które dzieją się na boisku. Propozycje wysuwa bukmacher, im ciekawsze spotkanie, tym ciekawsze propozycje są oferowane. Takie zakłady mogą dotyczyć praktycznie wszystkiego co powiązane jest z meczem, a im bliżej końca spotkania, tym zakłady ciekawsze i mają wyższe kursy. Wyższe kursy zakładów oznaczają, że więcej uda się nam wygrać. Te o niskich kursach może i są bardziej bezpieczne, bardziej zachowawcze ale nie wygrywamy na nich zawrotnych sum a właściwie zarabia na nich sam bukmacher. Jeżeli marzą nam się wysokie wygrane, lepiej wyłapywać te zakłady, gdzie kursy są wysokie i tylko na takich się skupiać.

admin2 2013-10-05 11:20:18
TRANSMISJE
06.06, 06:00 Polsat Sport Extra Wimbledon
06.06, 07:10 Polsat Sport News Tenis z archiwum
06.06, 08:40 Polsat Sport News Tennis United
06.06, 17:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 07:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 07:00 Polsat Sport Tennis United