Rozrywka w Internecie

Rozrywka w Internecie

W internecie możliwe jest prawie wszystko, szczególnie w kwestii rozrywki. Zresztą internet zapewnia nam anonimowość, nawet jeśli to jest tylko pozorne. Jednak to, że czujemy, że nikt nie wie co robimy w sieci, sprawia, że sięgamy po rozrywkę, po którą normalnie mielibyśmy obawy sięgać. Dotyczy to na przykład hazardu i zakładów sportowych. Zakłady bukmacherskie w internecie cieszą się chyba największym zainteresowaniem, dużo większym niż te w tradycyjnych lokalach. Dzieje się tak głównie dlatego, że w sieci do zakładów ma dostęp zdecydowanie większa grupa osób. Bez ograniczeń czasowych, terytorialnych. To jest szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób, które pracują w nienormowanych godzinach i obstawianie w tradycyjnych lokalach było dla nich nieosiągalne.

Chodzi tu również o te osoby, które mieszkają poza większymi miastami i nie miały dostępu do lokali bukmacherskich. W sieci każdy ma do nich dostęp, wszędzie tam, gdzie oczywiście jest dostęp do internetu. Zakłady bukmacherskie w sieci to również inny wymiar pod kontem ich opłacalności. Chodzi tu głównie o to, że w sieci zakłady mają wyższe kursy, a przy tym, z ewentualnych wygranych nie jest potrącany podatek od wygranej. To sprawia, że w przypadku nawet niskiej wygranej, do naszej kieszeni trafia zdecydowanie więcej niż w przypadku wygranej w lokalu.

W internecie jest również zdecydowanie więcej wydarzeń, o które możemy się zakładać. Popularny jest nie tylko tenis ziemny i piłka nożna, ale również inne dyscypliny sportowe, które są raczej niszowe. W sieci jest to atrakcyjniejsze również z tego względu, że tu nie tylko możemy zakładać się o wynik spotkania przed jego rozpoczęciem ale również mamy dostęp do zakładów w formie live, czyli w trakcie trwania danego wydarzenia sportowego. Takie zakłady  cechuje dużo większa dynamika, tu propozycje zakładów dotyczą znacznie większej ilości wydarzeń powiązanych z tym co dzieje się na korcie lub boisku.  Tenis ziemny sam w sobie wydaje się prosty, dopiero jak zaczynamy się przyglądać bardziej, odkrywamy ile w nim ciekawych elementów, których normalnie się nie dostrzega.

admin2 2013-10-07 11:07:58
TRANSMISJE
19.01, 05:00 Eurosport 1 Australian Open
20.01, 05:00 Eurosport 1 US Open
21.01, 05:00 Eurosport 1 French Open
23.01, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered