Kibice i zakłady w tenisie

Kibice i zakłady w tenisie

W każdym z nas drzemie dużo energii, którą chcemy jakoś rozładować. Jedni uprawiają sport, inni tylko ograniczają się do kibicowania. To sprawia, że bardzo chętnie śledzimy wszelkie relacje sportowe w tv, internecie, czy na żywo. Im bardziej tym się ekscytujemy, tym więcej energii pożytkujemy na kibicowanie a także na dyskusje o tym. Naturalną koleją rzeczy jest w tym wypadku to, że w pewnym momencie zaczynamy się zakładać o wyniki takich spotkań. Zakłady bukmacherskie są tym bardziej popularne wśród kibiców, że obecnie dostępne są poprzez internet do którego przecież dostęp obecnie mamy nawet w telefonach.

Zakłady bukmacherskie w sieci to zupełnie nowy wymiar. Bardziej dostępne, pozwalają nam na wybieranie sobie tego, w jaki sposób chcemy obstawiać. Tu nie ogranicza się to tylko do obstawianie przed meczem, tu można obstawiać również wiele rzeczy w czasie jego trwania. To sprawia, że jest to tym bardziej ciekawe. Większe emocje a przy tym, to przekłada się również na to, że z większą uwagą oglądamy mecz. Więcej z tego co dzieje się na boisku, zauważamy. Na żywo najchętniej obstawiamy tenis ziemny, to uczy nas bowiem uważnego oglądania tego, co dzieje się na korcie. Zaczynamy lepiej rozumieć ten sport. Zresztą tenis ziemny był pierwszym sportem, który u bukmacherów internetowych mogliśmy obstawiać w taki sposób.

Dopiero duże zainteresowanie zakładami w ogóle a szczególnie właśnie zakładami live, sprawiło, że oferta takich zakładów się wyraźnie zwiększyła. Dodanych  zostało kilka innych dyscyplin, o wiele więcej wydarzeń sportowych można w taki sposób teraz obstawiać. Obecnie w ciągu dnia o co najmniej kilka spotkań, kiedyś były to zaledwie dwa, trzy spotkania w miesiącu. Już to świadczy o tym, że zakłady bukmacherskie w systemie live cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W salonach tradycyjnych ta forma zakładów jest nieosiągalna, głównie przez ograniczenia techniczne. To tylko podnosi atrakcyjności zawierania zakładów przez internet. Tenis ziemny czy piłka nożna, nie jest to aż tak istotne, ważne jest samo to,że zakłady live mają znacznie wyższą dynamikę niż te tradycyjne. W dodatku obstawianie w internecie jest znacznie korzystniejsze, więcej możemy wygrać. To też nie jest bez znaczenia.

admin2 2013-10-14 11:09:37
TRANSMISJE
06.06, 06:00 Polsat Sport Extra Wimbledon
06.06, 07:10 Polsat Sport News Tenis z archiwum
06.06, 08:40 Polsat Sport News Tennis United
06.06, 17:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 07:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 07:00 Polsat Sport Tennis United