Zaangażowanie w rozwój tenisa w Polsce

Zaangażowanie w rozwój tenisa w Polsce

Dużym zainteresowaniem wśród kibiców w ostatnim czasie cieszy się tenis ziemny. Ten sport przez lata w naszym kraju był trochę chyba zapomniany. Większą uwagę przyciągała piła nożna, skoki narciarskie, bo w tych konkurencjach można było kibicować naszym zawodnikom. Zawsze większą uwagą cieszą się te dyscypliny, które zapewniają nam emocje, które dzięki sukcesom naszych rodaków, sprawiają, że czujemy narodową dumę. Dziś możemy czuć się dumni z osiągnięć również tenisistów. Tenis ziemny wrócił więc na salony i coraz chętniej oglądamy relacje z ważniejszych pojedynków. Zresztą warto śledzić takie mecze, bo jest to gra naprawdę ciekawa, gdy ją lepiej poznamy. Przede wszystkim, to gra, która wymaga od zawodników naprawdę dużego zaangażowania, umiejętności, siły. Gdy poznajemy zasady gry lepiej, nagle zaczyna na nas naprawdę fascynować.

Tenis ziemny zresztą od zawsze był grą wyższych sfer, co jest nie trudno zrozumieć, gdy już się dostrzeże urok tej gry. Przede wszystkim, dostrzegając precyzje uderzeń, koordynację ruchów, jaka jest potrzebna do celnego odbicia, zaczynamy doceniać wysiłek zawodników. To zainteresowanie sportem, przekłada się również na zainteresowanie zakładami sportowymi o tenis. Zakłady bukmacherskie są tak ściśle związane ze sportem, że wcale nie dziwi to, że większość kibiców systematycznie obstawia wydarzenia z nim powiązane.

Zakłady bukmacherskie o wyniki zmagań tenisowych w dodatku dosyć łatwo typować, gdy zna się predyspozycje zawodników, statystyki ich spotkań czy aktualną formę i przebyte, ewentualne kontuzje. To sprawia, że tym więcej osób obstawia te wydarzenia, tak, by mieć szanse na wygranie określonej, najczęściej sporej, sumy. Kursy zakładów o mecze tenisa są najczęściej dosyć wysokie. Duże zainteresowanie i ranga spotkań, przekładają się tu bowiem właśnie na wysokość kursów takich zakładów. Szczególnie w internecie, gdzie o każde prawie wydarzenie sportowe możemy zakładać się również w formie zakładów live. Zakłady na żywo to chyba obecnie jedne z najpopularniejszych i najbardziej zyskownych zakładów w sieci. I to w zasadzie bez względu na to, jaka dyscyplina sportowa jest obstawiana.

admin2 2013-10-20 13:36:32
TRANSMISJE
06.06, 06:00 Polsat Sport Extra Wimbledon
06.06, 07:10 Polsat Sport News Tenis z archiwum
06.06, 08:40 Polsat Sport News Tennis United
06.06, 17:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum
07.06, 07:00 Polsat Sport Tennis United
07.06, 07:00 Polsat Sport News Tenis z archiwum