Tenis był postrzegany jako gra wyższych sfer

Tenis był postrzegany jako gra wyższych sfer

Lubimy sport, podobnie jak lubimy ryzyko a najlepiej, gdy te dwie rzeczy udaje się połączyć. Sposobem na takie połączenie są zakłady bukmacherskie, szczególnie te, które są w internecie i można je zawierać w trakcie trwania meczu. Takie zakłady mogą dotyczyć wszystkiego co dzieje się na boisku w przypadku piłki nożnej może być to kwestia rzutów rożnych, czerwonych lub żółtych kartek, karnych itp. Jednak zakłady bukmacherskie live to przede wszystkim zakłady o rozgrywki tenisa, to one są najczęściej obstawiane w internecie. Ogólnie w ostatnim czasie, w zasadzie na nowo odżywa zainteresowanie tenisem.

Tenis ziemny był popularny u nas wtedy, gdy sukcesy odnosił Fibak, później, jak nie było się czym chwalić, spadło również zainteresowanie. Obecnie znowu możemy być dumni z osiągnięć naszych krajowych, rodzimych zawodników, tym samym znowu ekscytujemy się rozgrywkami tenisa. Zasady tej gry może i nie są skomplikowane, ale już sama gra wymaga ogromnych umiejętności, techniki i skupienia. To dlatego, wolimy oglądać i kibicować, niż samemu grać. Tym bardziej, że ten sport jest widowiskowy wtedy, gdy grają najlepsi. To oni są najlepsza gwarancją widowiska na najlepszym poziomie. To ich zmagania najchętniej obstawiamy u bukmachera. Jeżeli nie potrafimy czegoś, kibicujemy tym, którzy tego czegoś dokonali. Szczególne dotyczy to sportu.

Tenis ziemny dodatkowo zawsze był postrzegany jako gra wyższych sfer. W pewnych kręgach po prostu nie wypadało, nie umieć grać. Dziś trochę to inaczej wygląda, tenis po prostu stał się modny wśród przedstawicieli klasy średniej. Usiłują w niego grać wszyscy, którzy chcą się dopasować do innych. Wychodzi to jednym lepiej, innym gorzej, chyba głównie liczą się chęci. Tak czy inaczej ich pojedynki na pewno nie są tak fascynujące, jak pojedynki zawodowych sportowców a tylko taki tenis zasługuje faktycznie na uwagę. Osoby grające tylko od przypadku do przypadku, nigdy nie będą grały dobrze. By grać na chociaż średnim poziomie, potrzeba solidnych treningów przez wiele miesięcy o ile nie lat. 

admin2 2013-11-10 13:06:51
TRANSMISJE
24.10, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
24.10, 15:30 Polsat Sport Extra European Open
24.10, 15:30 Eurosport 2 French Open
24.10, 17:30 Polsat Sport News European Open
24.10, 17:50 Eurosport 1 French Open
24.10, 22:30 Eurosport 2 French Open