Tenis ziemny jest postrzegany jako sport elit

Tenis ziemny jest postrzegany jako sport elit

Coraz więcej osób korzysta z serwisów bukmacherskich w internecie. Dzieje się tak głównie dlatego, że są one po prostu bardziej dostępne. Bez względu na miejsce, gdzie mieszkamy a także nie ma tu ograniczeń czasowych. Druga kwestia to fakt, że są bardziej opłacalne. Rejestrując konto gracza u bukmachera internetowego, na wstępie od razu dostajemy bonusy. Często jest to po prostu podwojenie pierwszego depozytu, a dodatkowe środki w pełni możemy przeznaczyć na grę. Czasem są to też ubezpieczone zakłady. Polega to z grubsza na tym, że obstawiając, nic nie ryzykujemy. Jak nasze typy się nie sprawdzą, cała postawiona suma wraca na nasze konto gracza.

Zakłady bukmacherskie w sieci są więc bardziej korzystne, u bukmachera w lokalu nie mamy co liczyć na aż tak korzystne warunki zakładów. A na promocje możemy liczyć również jako stali gracze, tylko wtedy promocje wyglądają raczej w ten sposób, że na przykład możemy się zakładać na preferencyjnych warunkach, chodzi tu głównie o wyższe kursy takich zakładów. Zakłady bukmacherskie tym samym bardziej nam się wtedy kalkulują pod względem opłacalności. Ogólnie jeśli chodzi o opłacalność zakładów, trzeba tu przyznać, że są osoby, które na zakładach zarabiają i to znaczne sumy. Potrafią tak dobrze typować, że prawie raz za razem wygrywają. Przy tym trzeba jednak wspomnieć, że dokładnie wiedzą, jakie zakłady są faktycznie opłacalne, kiedy warto podjąć ryzyko, a kiedy odpuścić. To bardzo ważne,. Bo ogranicza straty, a generuje zyski. Nie wszyscy tak potrafią, zwykli śmiertelnicy najczęściej zdecydowanie częściej przegrywają, niż wygrywają. By wygrywać, trzeba bowiem mieć też niesamowite szczęście. A tego żadne statystyki nie poprawią, gdy się go nie ma. W tej chwili wśród dyscyplin sportowych najczęściej obstawianych króluje tenis.

W zasadzie trudno stwierdzić dlaczego akurat on, ale faktem jest, że o zmagania na korcie, zakładamy się najczęściej. Może dlatego, że tenis ziemny wciąż jest postrzegany jako sport elit a każdy chce się z nimi identyfikować?

admin2 2013-11-12 11:00:29
TRANSMISJE
24.10, 08:30 Eurosport 2 French Open
24.10, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
24.10, 15:30 Polsat Sport Extra European Open
24.10, 15:30 Eurosport 2 French Open
24.10, 17:30 Polsat Sport News European Open
24.10, 17:50 Eurosport 1 French Open