Zakłady sprawiają, że czujemy większe emocje

Zakłady sprawiają, że czujemy większe emocje

Każdy z nas lubi sport, z tą różnicą, że jedni go uprawiają a inni oglądają. Tych oglądających zawsze jest znacznie więcej. Kibicując, w zasadzie czujemy te same emocje, a może nawet jeszcze większe, niż te, którą czują zawodnicy. Pewnie dlatego dla większości z nas kibicowanie tak ściśle łączy się z obstawianiem zakładów u bukmachera o wynik danego meczu. To w zasadzie naturalne, że zawsze chcemy podnieść atrakcyjność oglądanych wydarzeń.

Zakłady bukmacherskie to właśnie sprawiają, oglądając mecz, o który założyliśmy zakład, zawsze czujemy większe emocje. Bardziej przeżywamy wszystko co dzieje się na boisku czy korcie, w zależności od tego, co obstawiamy. Więcej elementów gry dostrzegamy i żywo kibicujemy, zagrzewając swoich faworytów do większego wysiłku. Zakłady bukmacherskie w internecie dodatkowo oferują nam zakłady o to co dzieje się na boisku, w czasie trwania spotkania, co dodatkowo podnosi atrakcyjność całej rozrywki. Wtedy musimy obserwować nie tylko mecz ale również śledzić to, co proponuje bukmacher i reagować na jego propozycje zakładów. A te propozycje są różne, w zależności o co się zakładamy, czy o tenis ziemny, czy piłkę nożną. Może być to zakład oto jakim wynikiem skończy dany set, ile ich będzie, jaka będzie różnica punktów itp.

Tenis ziemny daje możliwość naprawdę ciekawych zakładów dodatkowych. W dodatku takie zakłady sprawiają, że o samej grze, dowiadujemy się znacznie więcej, więcej elementów tej gry, zaczynamy dostrzegać. To sprawia, że sama gra zyskuje w naszych oczach. Wydaje się nam znacznie ciekawsza. Bo tylko dla laików tenis może wydawać się monotonny, gdy wiemy na co zwracać uwagę, dostrzegamy, jaki ten sport jest fascynujący. Jak wiele wysiłku muszą włożyć zawodnicy w każdy set. Jakiej trzeba precyzji przy każdym uderzeniu, koordynacji ruchów a przede wszystkim, siły i techniki, by pokonać przeciwnika. To wcale nie jest łatwy sport, tu naprawdę się trzeba na pocić, by coś zyskać. Może właśnie dlatego tenis zawsze był postrzegany jako sport elit?

admin2 2013-11-13 11:43:33
TRANSMISJE
24.10, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
24.10, 15:30 Polsat Sport Extra European Open
24.10, 15:30 Eurosport 2 French Open
24.10, 17:30 Polsat Sport News European Open
24.10, 17:50 Eurosport 1 French Open
24.10, 22:30 Eurosport 2 French Open