Zakłady w internecie mają wyższe kursy niż u bukmacherów stacjonarnych

Zakłady w internecie mają wyższe kursy niż u bukmacherów stacjonarnych

W świecie wirtualnym liczy się przede wszystkim pomysłowość. Tu znaleźć można wszystko, gdy wiadomo, gdzie szukać. Oczywiście, gdy wiemy czego szukamy i czego chcemy. Coraz więcej osób, coraz odważniej korzysta na przykład z takich serwisów jak kasyna internetowe. Teraz, gdy nigdzie poza internetem nie zagramy już legalnie w ruletkę, pokera czy black Jacka, internetowe kasyna cieszą się niesamowicie dużym zainteresowaniem. Podobnie jest w przypadku zakładów. One co prawda są wciąż dostępne również poza internetem, jednak w sieci są lepiej dostępne, bez względu na czas lub porę. Dodatkowo są znacznie bardziej opłacalne.

Zakłady bukmacherskie w internecie mają sporo wyższe kursy niż te u bukmacherów stacjonarnych. Nie trzeba być mistrzem matematyki, żeby wiedzieć, że to się po prostu opłaca, ponieważ więcej wygrywamy. Jednak to nie jedyna korzyść z wybrania zakładów w internecie. Działa tu jeszcze to, że wygrywając w sieci, nie podlegamy pod, jakże dobrze nam znany, polski system podatkowy. Czyli po prostu nie tracimy 10 % wygranej. To znaczna różnica.

Zakłady bukmacherskie w sieci wymagają założenia konta gracza, i tu również spotyka nas miła niespodzianka, przeważnie po wpłacie pierwszego depozytu, możemy liczyć na jego podwojenie za darmo. W ramach bukmacherskiej promocji. Bukmacherzy promocje ogłaszają często i są one naprawdę korzystne, z perspektywy gracza. To również wpływa na większą opłacalność zakładów w sieci. Spore znaczenie ma jeszcze fakt, że i sama oferta zakładów, jest po prostu większa. Jest tu więcej dyscyplin o jakie można zawierać zakłady, więcej różnego rodzaju wydarzeń. Ogólnie największą popularnością obecnie cieszy się tenis ziemny. O niego zakładamy się najchętniej, głównie dlatego, że nasi sportowcy zaczęli w końcu liczyć się na światowych kortach. To, że sami zaczęliśmy się interesować tym sportem, zaczęliśmy oglądać relację z takich wydarzeń, sprawia, że i u bukmachera tenis stał się bardziej popularny niż wcześniej. W dodatku można się o niego zakładać w trybie live. 

admin2 2013-11-17 12:00:13
TRANSMISJE
24.10, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
24.10, 15:30 Polsat Sport Extra European Open
24.10, 15:30 Eurosport 2 French Open
24.10, 17:30 Polsat Sport News European Open
24.10, 17:50 Eurosport 1 French Open
24.10, 22:30 Eurosport 2 French Open