Janowicz wygrał swój pierwszy mecz w Moskwie

Dzisiaj na Stadionie Olimpijskim w Moskwie Jerzy Janowicz wygrał mecz pierwszy mecz pokonując Rosjanina Karena Khachanova. 21. w rankingu ATP, Janowicz nie miał większych problemów z pokonaniem 448. w rankingu ATP, Khachonova. Polak nie stracił ani jednego seta i pewnie w godzinę i 37 minut pokonał 17-letniego Rosjanina 6/2, 6/4, 6/4. Janowicz przez cały mecz był bardzo skoncentrowany i spokojny. Wyraźnie dominował na korcie. Atakował w swoim gemach serwisowych, a w przy podaniu rywala czekał na jego błędy. Grał pewnie i mocno, zmuszał rywala do biegania. Serwis również nie zawodził Polaka. Twarda nawierzchnia na Stadionie Olimpijskim dodatkowo mu sprzyjała. Było to pierwsze spotkanie tych tenisistów na korcie. Polska dzięki tej wygranej wychodzi na prowadzenie 1:0. O następny punkt dla naszej drużyny gra 57. w rankingu ATP, Michał Przysiężny z 28. w rankingu ATP, Dmirty Tursunovem.