Rosolska i Soler-Espinosa przegrały w pierwszej rundzie

Polsko-hiszpańska para zmierzyła się z Soraną Cirsteą i Anastasią Pavlyuchenkovą, które grają w turnieju, dzięki dzikiej karcie.

Niestety Alicja i Silvia przegrały spotkanie. W pierwszym secie Rumunka i Rosjanka dwukrotnie przełamały Rosolską i Soler-Espinosę i w pół godziny wygrały seta 6/2. W drugiej partii doszło do serii przełamań z obu stron. Jednak to Alicja i Silvia okazały się lepsze w tym secie i wyrównały wynik meczu. W super tie-breaku wygrały tylko 5 punktów. Po godzinie i 16. minutach Cirstea i Pavlyuchenkova wygrały pojedynek 6/2, 3/6, 10-5.

O awans do ćwierćfinału zagrają z parą, która także występuje na Sony Open Tennis, dzięki dzikiej karcie. Sorana i Anastasia na korcie spotkają się z Martiną Hingis i Sabine Lisicki.

Za występ w turnieju Alicja i Silvia dostaną 10 punktów i $9,070.

W grze podwójnej panów dzisiaj o 16:00 w pierwszej rundzie Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zmierzą się z Michaelem Llodra i Nicolasem Mahutem, a Łukasz i Robert Lindstedt zagrają z Federico Delbonisem i Juanem Monaco.