Radwańska: Grałam dużo lepiej

Reprezentantka Polski jest zadowolona ze swojego wtorkowego występu.

Agnieszka Radwańska wygrała już dwa mecze w Chinach i zameldowała się w ćwierćfinale turnieju Shenzhen Open. Reprezentantka po ciężkim meczu pierwszej rundy przeciwko Ying-Ying Duan, w 1/8 finału zwycięstwo osiągnęła zdecydowanie łatwiej.

Krakowianka w dwóch setach uporała się z Soraną Cirsteą 6:0, 6:3. Obecnie trzecia tenisistka świata w pomeczowych wypowiedziach dała wyraz swojego zadowolenia z tak szybkiego i gładkiego zwycięstwa. – Po takim meczu jak wczoraj, dzisiaj miałam mniejsze ciśnienie, gdyż wiedziałam, że równie dobrze mogłam już być poza turniejem. Myślę, że grałam dzisiaj dużo lepiej, byłam bardziej pewna siebie i dzięki temu wynik był właśnie taki – powiedziała popularna „Isia”.

Reprezentantka Polski premierową odsłonę wygrała bez straty gema, choć sama przyznała, że wynik mógł być zupełnie inny. – W pierwszym secie miałam trochę szczęścia. To mógł być zupełnie inny wynik. Uważam, że w ważnych momentach wypracowałam sobie szansę i nie wypuszczałam ich z rąk. Na początku drugiej partii straciłam trochę koncentracji, ale wszystko zakończyło się pomyślnie – podsumowała obrończyni tytułu w Shenzhen Open.