
Jerzy Janowicz w ubiegłym tygodniu po raz pierwszy w karierze wziął udział w turnieju rozgrywanym w Meksyku. Tenisista pochodzący z Łodzi w imprezie rangi ATP Challenger Tour w Guadalajarze doszedł do półfinału. Reprezentant Polski miał wystąpić także w zawodach w mieście Leon, jednak do tego nie dojdzie.
Obecnie najwyżej notowany polski tenisista w rankingu ATP zmagania w Leon miał rozpocząć w środową noc. Janowicz jednak przeddzień inauguracji wycofał się z rywalizacji, a jako oficjalny powód podaniu kontuzję kostki.
Janowicz teraz będzie się przygotowywać do startów na kortach ziemnych – reprezentant Polski w najbliższym czasie planuje pojawić się na korcie 8 kwietnia, kiedy to rozpoczną się eliminację do turnieju ATP w Marrakesz. Nie wiadomo jednak czy do tego dojdzie, gdyż Polak obecnie znajduje się na liście rezerwowej.
01.03, 13:00 | Polsat Sport Extra | ABN AMRO World Tennis Tournament |
01.03, 16:00 | Canal+ Sport 2 | Qatar Total Open |
01.03, 16:30 | Polsat Sport Extra | ATP World Tour Uncovered |
01.03, 19:30 | Polsat Sport Extra | ABN AMRO World Tennis Tournament |
01.03, 20:00 | Canal+ Sport 2 | Qatar Total Open |
02.03, 09:07 | Polsat Sport News | ABN AMRO World Tennis Tournament |