Problemy zdrowotne Radwańskiej

Problemy zdrowotne Radwańskiej

Ojciec najlepszej polskiej tenisistki zdradził, iż jego córka w ostatnim czasie nie czuje się najlepiej.


Agnieszka Radwańska w tym sezonie gra zdecydowanie poniżej oczekiwań, co kosztuje ją spadek w rankingu WTA, w którym obecnie jest notowana na ósmym miejscu. O przyczynach takiej, a nie innej dyspozycji, w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” rozmawiał ojciec tenisistki – Robert Radwański.

Ojciec najlepszej polskiej zawodniczki uważa, że jedną z głównych przyczyn gorszych wyników jest zmiana rakiety, a także problemy zdrowotne, które dopadły jego córkę przed turniejem w Miami. – Grzech pierworodny to zmiana rakiety. W najważniejszych momentach meczu siedzi w głowie myśl, że trzyma się w ręku inne narzędzie. Do tego dochodzą kłopoty zdrowotne, jak chociażby grypa żołądkowa. Córka przed turniejem w Miami leżała w szpitalu pod kroplówką, potem wychodziła na mecze ledwo żywa, jak ona miała tam pokazać najlepszy tenis? – powiedział.

Radwański sądzi także, że jego córki nie powinno się jeszcze skreślać, bowiem może wrócić do dobrej formy. – Sezon się rozkręca. Startami trzeba żonglować tak, by tracić jak najmniej sił, a zdobywać jak najwięcej punktów. Poprawiać trzeba się krok po kroku, a nie wywracając wszystko do góry nogami – podsumował.

Maders 2017-03-31 19:16:46
TRANSMISJE
26.02, 05:30 Canal+ Sport Adelaide International
26.02, 07:09 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
26.02, 09:00 Canal+ Sport Adelaide International
27.02, 06:00 Polsat Sport Extra ATP World Tour Uncovered
27.02, 08:30 Canal+ Sport Adelaide International
01.03, 13:00 Polsat Sport Extra ABN AMRO World Tennis Tournament