Obradovic: Djokovic całkowicie stracił równowagę

Obradovic: Djokovic całkowicie stracił równowagę

Były kapitan serbskiej kadry opisuje sytuację swojego najlepszego rodaka.


Novak Djokovic w ostatnim czasie prezentuje tenis poniżej oczekiwań – w środowisku tenisowym mówi się o kilku powodach tego, a Bogdan Obradović, były kapitan serbskiej drużyny występującej w Pucharze Davisa, widzi ją we współpracy z Pepe Imazem.

Obradović nie jest zadowolony z tego, co dzieje się w obozie byłego lidera rankingu ATP. – W ubiegłym roku przez wiele tygodni Novak nie odbił ani jednej piłki. Zmienił dietę, zaczął ćwiczyć medytację. Jego harmonogram pracy, który stosował latami, został całkowicie zmieniony – zaczął.

50-latek wypowiedział się także na temat Pepe Imaza, z którym Djokovic współpracuje od ubiegłego roku. – Poznałem go kilka lat temu podczas challengera w Segowii, gdzie trenował z dziećmi. Powiedział mi, że zarabia pieniądze, prowadząc treningi mentalne. To ważna sfera życia tenisisty, ale najważniejsze jest praca na korcie. Odbijanie tysiąca piłek dzień w dzień.

Były opiekun bałkańskiej reprezentacji z niepokojem patrzy na to, co dzieje się w obozie Belgradczyka. – Kocham Novaka, więc przykro mi patrzeć na to, co się z nim dzieje. Novak całkowicie stracił równowagę. W jego psychice zaszły duże zmiany. Jest zagubiony. Zjechał z właściwej ścieżki i teraz jest w lesie – podsumował Obradović.

Maders 2017-04-07 17:38:08
TRANSMISJE
01.03, 13:00 Polsat Sport Extra ABN AMRO World Tennis Tournament
01.03, 16:00 Canal+ Sport 2 Qatar Total Open
01.03, 16:30 Polsat Sport Extra ATP World Tour Uncovered
01.03, 19:30 Polsat Sport Extra ABN AMRO World Tennis Tournament
01.03, 20:00 Canal+ Sport 2 Qatar Total Open
02.03, 09:07 Polsat Sport News ABN AMRO World Tennis Tournament