Indian Wells: Spacerek Federera

Indian Wells: Spacerek Federera

Szwajcar błyskawicznie awansował do czwartej rundy BNP Paribas Open.


O ile Roger Federer w pierwszym swoim meczu w Indian Wells musiał się sporo napracować, aby pokonać Federico Delbonisa, tak w trzeciej rundzie potwierdził wysokie aspirację i nie dał jakichkolwiek szans Filipowi Krajinoviciowi.

Reprezentant Serbii w świetnym stylu rozpoczął ten sezon i dzięki temu w zawodach BNP Paribas Open był rozstawiony. W drugiej rundzie gładko uporał się z Mitchellem Kruegerem, a w poniedziałek spotkał go los poprzedniego rywala. Federer rozegrał fantastyczne zawodny, grał jak natchniony, na co Serb nie był w stanie odpowiedzieć w jakikolwiek pozytywny sposób. Wprawdzie lider rankingu ATP na początku premierowej partii stracił własne podanie, to jednak nie miało to znaczenia w kontekście końcowego wyniku.

Federer całkowicie zdominował rywalizację, co spowodowało, że obaj tenisiści na korcie centralnym spędzili jedynie 59 minut. Po tym czasie turniejowa „jedynka” odniosła wygraną 6:2, 6:1. W kolejnej fazie na drodze reprezentanta Szwajcarii stanie Jeremy Chardy. Francuz w poniedziałkowym meczu okazał się lepszy od swojego rodaka Adriana Mannarino.

Maders 2018-03-12 22:54:21
TRANSMISJE
17.02, 15:30 Polsat Sport Extra ABN AMRO World Tennis Tournament
17.02, 19:00 Polsat Sport News ABN AMRO World Tennis Tournament