Murray wystąpi na Wimbledonie

Murray wystąpi na Wimbledonie

Brytyjczyk podjął decyzję dotyczącą następnego startu.


Wprawdzie Andy Murray do gry po kontuzji biodra, która z rywalizacji wykluczyła go na prawie rok, wrócił kilka tygodni temu, to jednak do samego końca nie był pewny, czy będzie w stanie odpowiednio przygotować się do wielkoszlemowego Wimbledonu.

Byly lider rankingu ATP w sobotę podzielił się swoją decyzją. Szkot na konferencji prasowej zdradził, że weźmie udział w wielkoszlemowym Wimbledonie. – Czy będę w stanie grać na zadowalającym poziomie, ale ostatnie dni były dla mnie korzystne. Nie sądzę, że w meczach, które rozegrałem, grałem niesamowicie, lecz biorąc pod uwagę, z jakimi przeciwnikami się mierzyłem, uważam, że dobrze sobie poradziłem – zaczął.

–  W tej chwili każdego dnia muszę zwracać uwagę na to, jak się czuję – kontynuował. – Spędzam wiele czasu na pracy z fizjoterapeutami i muszę być otwarty w rozmowach z moim sztabem. Bo jest kilka rzeczy, które są trudne, ale muszę je przezwyciężyć. A to wymaga czasu.

Murray przyznał, że po raz pierwszy od kilku lat, kiedy wystąpi na Wimbledonie, nie czuje presji z tym związanej. – W tej chwili każdego dnia muszę zwracać uwagę na to, jak się czuję – kontynuował. – Spędzam wiele czasu na pracy z fizjoterapeutami i muszę być otwarty w rozmowach z moim sztabem. Bo jest kilka rzeczy, które są trudne, ale muszę je przezwyciężyć. A to wymaga czasu – podsumował.

Maders 2018-07-01 08:41:56
TRANSMISJE
22.09, 02:35 TVP Sport Korea Open
22.09, 05:05 TVP Sport Toray Pan Pacific Open
22.09, 07:00 TVP Sport Korea Open
22.09, 09:00 TVP Sport Guangzhou Open
22.09, 13:00 Eleven Sports 2 St. Petersburg Open
23.09, 04:00 TVP Sport Toray Pan Pacific Open