Radwańska: Nie sądzę, że jeszcze kiedyś zagram na ziemi

Radwańska: Nie sądzę, że jeszcze kiedyś zagram na ziemi

Agnieszka udzieliła wywiadu Cezaremu Gurjewowi z Polskiego Radia.


Notowana na 30. lokacie w rankingu WTA Agnieszka Radwańska pożegnała się z tegoroczną edycją Wimbledonu już w drugiej rundzie. Finalistka tej imprezy z 2012 roku musiała uznać wyższość dobrze dysponowanej tego dnia Lucie Safarovej.

W sieci pojawił się w czwartek wywiad udzielony przez naszą najlepszą tenisistkę Cezaremu Gurjewowi z Polskiego Radia. 29-latka z Krakowa zdradziła w nim, że może już nigdy więcej nie weźmie udziału w turnieju rozgrywanym na ziemi:

„Plan startowy na pewno będzie się zmieniał w stronę tego, by grać mniej. Nie sądzę też, żebym kiedykolwiek jeszcze wyszła grać na ziemi. Chyba, że… zmienię zdanie – kobieta zmienną jest. Będziemy zmieniać tyle, ile to możliwe, żeby być świeżym i zdrowym. Jestem bliżej końca kariery, niż początku, więc dużo czasu nie mam – zobaczymy, jak skończy się ten rok i będziemy myśleć nad kolejnym.”

Była wiceliderka rankingu WTA dodała, że będzie ustawiać terminarz tak, żeby występować w imprezach, które lubi najbardziej:

„Jest droga by grać mniej, w tych turniejach, które się lubi i w których się dobrze gra. Na pewno będziemy myśleć nad tym, co jest dla mnie lepsze.”

gondar 2018-07-05 18:49:10
TRANSMISJE
19.11, 06:00 Polsat Sport Extra Nitto ATP Finals
19.11, 16:30 Polsat Sport Extra Nitto ATP Finals