Laver Cup: Edmund podwyższa prowadzenie.

Drugie zwycięstwo dla Europejczyków.

Drugie spotkanie tegorocznej edycji Laver Cup zakończyło się pomyślnie dla Europejczyków. Tym razem punkty dla Team Europa zdobył Kyle Edmund, który po super tie-breaku pokonał Jacka Socka 6:4, 5:7, 10:6, dzięki czemu po pierwszym dniu zmagań ekipa starego kontynentu prowadzi 2-0.

Po raz kolejny wyraźnym faworytem w tej rywalizacji był zawodnik z Europy, jednak był to mecz bardzo wyrównany, w którym obaj spokojnie mogli wygrać. W pierwszym secie skuteczniejszy był Edmund, który wykorzystał szanse na przełamanie, ale tej skuteczności brakło już w drugim secie.

W drugiej odsłonie Brytyjczyk miał dwie szanse na „brejka”, jednak to Jack Sock zdołał przełamać rywala i doprowadzić do wyrównania stanu meczu. O losach spotkania zadecydował super tie-break, w którym wyraźnie lepszy był Edmund i to on został zwycięzcą tej rywalizacja.