Sibiu: Półfinał nie dla Majchrzaka.

Polaka kończy udział w turnieju na ćwierćfinale.

Kamil Majchrzak na ćwierćfinale kończy swój udział w turnieju ATP Challenger Tour w Sibiu. Reprezentant Polski przegrał z dużo niżej notowanym Dragosem Dimą 6:0, 6:7, 4:6 po blisko dwugodzinnej walce, dzięki czemu to Rumun zagra o finał tej imprezy.

Kamil był zdecydowanym faworytem tego spotkania, co potwierdzał od pierwszej piłki aż do końca pierwszego seta, którego zakończył swoim zwycięstwem bez straty ani jednego gema. Problemy zaczęły się pojawiać dopiero w drugiej partii, kiedy to Polak dwukrotnie stracił podanie i przegrywał 1:4.

Nasz tenisista zdołał jednak zebrać się w sobie i powrócić do gry z pierwszego seta wygrywając 4 gemy po kolei, miał on nawet piłkę meczową, ale mimo to Dima zdoał doprowadzić do wyrównania w tie-breaku. W decydującym secie znów lepszy był Rumun i to on sprawił sporą niespodziankę.