Osaka o US Open: Było to takie dziwne

Osaka o US Open: Było to takie dziwne

Naomi ma mieszane uczucia kiedy wspomina US Open 2018.


Naomi Osaka okazała się niepokonana w tegorocznej edycji US Open. Jak wszyscy wiedzą Japonka nie mogła w pełni celebrować zwycięstwa po tym jak przez cały finał Serena Williams kłóciła się z sędzią głównym. Tłum kibiców był oczywiście po stronie swojej reprezentantki, przez co na stadionie Arthura Ashe’a było bardzo głośno.

W poniedziałek w internecie ukazał się urywek wywiadu z Naomi, którego udzieliła podczas China Open, w którym mówi między innymi o tym, że niekoniecznie wspomnienie o US Open 2018 jest dla niej czymś miłym:

„Jest wiele rzeczy, o których chcę powiedzieć, na przykład, jak się czułam i tak dalej. Ale sama nie wiem, nie wiem. Wspomnienie o US Open jest dla mnie nieco słodko-gorzkie. Tak jak zaraz po, jak i następnego dnia, naprawdę nie chciałam o tym myśleć, ponieważ niekoniecznie było to dla mnie najszczęśliwsze wspomnienie. Chciałam po prostu w pewien sposób zapomnieć o tym.

Oczywiście, cieszę się, że wygrałam turniej wielkoszlemowy. Nie sądzę, że jest cokolwiek, co może to odebrać. Ale nie wiem. Czuję, że kiedy to wspominam to nie jest to złe wspomnienie, ale czuję, że było to takie dziwne, że nie chciałam o tym myśleć. Chciałam po prostu odepchnąć to na bok. Potem zagrałam w Tokio. Dla mnie Tokio było sposobem na oderwanie się od tego. Myślę, że właśnie dlatego wypadłam dobrze. Wciąż próbuję trochę oderwać się od tego. Mam nadzieję, że tu również mogę dobrze zagrać.”

gondar 2018-10-01 16:51:24
TRANSMISJE