Halep gotowa na grę w Singapurze

Halep gotowa na grę w Singapurze

Simona nie bierze pod uwagę operacji i na pewno wystąpi w WTA Finals.


Podczas tournee po Azji liderka rankingu WTA nabawiła się problemów z dyskiem. Triumfatorka French Open 2018 najpierw przegrała już pierwsze spotkanie podczas Dongfeng Motor Wuhan Open, a następnie skreczowała w meczu pierwszej rundy China Open.

Z Pekinu 27-latka poleciała do domu, gdzie przeszła badanie rezonansem magnetycznym i okazało się, że cierpi na dyskopatię. W piątek Halep uspokoiła jednak fanów i powiedziała, że kontuzja nie jest aż tak groźna i że zagra w mistrzostwach kończących sezon:

„Rozmawiałam z moim teamem i bliskimi i zdecydowaliśmy, że zagram. Nie ma znaczenia, co mówią ludzie. W tej chwili w ogóle mnie to nie interesuje. Wszystko co zrozumiałam zostało powiedziane, to że robię zastrzyki z kortyzonu, albo że przejdę operację to kłamstwo. Oczywiście bardzo ciężko było się poddać, omijać spotkania, ale nie wydarzało się to często w tym roku. Zamierzam utrzymać pewność siebie i zobaczymy co wydarzy się w przyszłości. Na pewno pojadę na WTA Finals. Najważniejsze jest zdrowie, ale operacja nie jest rozważana.”

gondar 2018-10-05 17:10:28
TRANSMISJE