Radwańska wkrótce podejmie decyzję

Radwańska wkrótce podejmie decyzję

Popularna "Isia" nadal nie wie, czy będzie kontynuować tenisową karierę/


Agnieszka Radwańska ze względu na problemy zdrowotne straciła nie tylko większość obecnego sezonu, ale rytm meczowy oraz sporo chęci. Reprezentantka Polski nadal nie wie, czy wróci do poważnego grania, o czym powiedziała dziennikarzom podczas poniedziałkowego spotkania. Popularna „Isia” w najbliższych dniach ma podjąć decyzję, czy będzie przygotowywać się do kolejnego sezonu jako aktywna tenisistka.

– Tak naprawdę teraz niewiele mogę powiedzieć. Nie trenuję, tylko się rehabilituję. Od ostatniego meczu nie miałam rakiety w ręce. Ciężko idzie. Nie ma progresu, a wręcz przeciwnie. Na dziś nie mogę niczego obiecać – zaczęła. Aktualnie 74. zawodniczka rankingu WTA na dodatek nie jest zgłoszona do jakiegokolwiek przyszłorocznego turnieju. – To są odległe plany. Nie jestem na razie zgłoszona do żadnego turnieju. Gdybym miała zacząć startować, to nie wiem od kiedy. Na razie jestem między młotem a kowadłem. Najbliższy czas pokaże, ale jest ciężko.

Krakowianka zapewniła, iż w listopadzie podejmie ostateczną decyzję i się nią podzieli ze światem. – W listopadzie na pewno ta decyzja będzie musiała być podjęta, bo czas leci. Kilka tygodni już nie gram. Już mniej więcej wiem, na czym stoję i jak to wygląda. Nie jest rewelacyjnie, nie oszukujmy się. Grając na 30 proc. albo i mniej absolutnie nie przynosi to żadnych rezultatów i nie o to też chodzi. Przez tyle lat byłam w czołówce i tak naprawdę, to albo gram na takim poziomie, albo nie gram w ogóle. Nie będę robić kolejnego sezonu na pół gwizdka. Grałam w tym roku 14 turniejów, a czuję się jakby to było 34 – zakończyła najwybitniejsza polska tenisistka ostatnich lat.

Maders 2018-10-29 21:17:27
TRANSMISJE
20.04, 11:00 Polsat Sport Extra Rolex Monte-Carlo Masters
20.04, 14:00 Polsat Sport Extra Rolex Monte-Carlo Masters
20.04, 18:00 Polsat Sport News Rolex Monte-Carlo Masters
21.04, 06:00 Polsat Sport Extra Rolex Monte-Carlo Masters
21.04, 11:00 Polsat Sport Extra Rolex Monte-Carlo Masters
21.04, 12:07 Polsat Sport News Rolex Monte-Carlo Masters