Djoković zachwycony poziomem sobotniej batalii

Djoković zachwycony poziomem sobotniej batalii

Popularny "Nole" na konferencji prasowej był zachwycony tym, jak wyglądał jego mecz z Federerem.


Novak Djoković był tym, który z sobotniego szlagieru rozegranego w ramach półfinału turnieju rangi ATP Masters 1000 w Paryżu wyszedł zwycięsko. Reprezentant Serbii na pomeczowej konferencji prasowej nie skupiał się jednak na swoim triumfie, ale docenił także występ Rogera Federera i przyznał, iż było to jedno z najlepszych spotkań, jakie przeciwko sobie rozegrali.

Kiedy gram z Rogerem, aby wygrać, muszę pokazać wszystko, co mam najlepszego. Dlatego nasze mecze i rywalizacja między nami jest tak wyjątkowa. W historii naszej rywalizacji mieliśmy wiele epickich meczów, a ten z pewnością zalicza się do najlepszych, jakie rozegraliśmy. To był tenis wysokiej jakości. Obok półfinału Wimbledonu z Nadalem było to najbardziej ekscytujące spotkanie, w którym uczestniczyłem w tej części roku – powiedział Djoko, który wygrał 25 spotkań z Federerem, a 22 przegrał.

Djoković o triumf w Paryżu powalczy z Karenen Khachanovem, dla którego to będzie pierwszy finał turnieju tej rangi w karierze. –  Karen zasłużył, by zagrać w finale. Oprócz jednego meczu, wszystkie pozostałe wygrał bez straty seta. Gra bardzo dobrze, myślę, że najlepiej w karierze. Jest solidny z głębi kortu i świetnie serwuje. Nie będzie miał nic do stracenia i jestem pewien, że będzie zmotywowany, by zdobyć tytuł.

Maders 2018-11-04 10:31:55
TRANSMISJE
20.04, 06:00 Polsat Sport Extra Rolex Monte-Carlo Masters
20.04, 11:00 Polsat Sport Extra Rolex Monte-Carlo Masters
20.04, 14:00 Polsat Sport Extra Rolex Monte-Carlo Masters
20.04, 18:00 Polsat Sport News Rolex Monte-Carlo Masters
21.04, 06:00 Polsat Sport Extra Rolex Monte-Carlo Masters
21.04, 11:00 Polsat Sport Extra Rolex Monte-Carlo Masters