Magda Linette odpuszcza grę w Dubaju

Magda Linette odpuszcza grę w Dubaju

Nasza reprezentantka zagrała w Zielonej Górze pomimo kontuzji.


Magda Linette rozegrała w Zielonej Górze dwa spotkania. W pierwszym musiała uznać wyższość świetnie dysponowanej Anastasii Palvyuchenkovej, a następnie zdobyła punkt dla naszej drużyny po zwycięstwie nad Karen Barritzą. Jak się okazało w sobotę Polka występowała pomimo kontuzji.

To tłumaczy dlaczego w sobotę 26-latka z Poznania już nie wyszła na kort. Magda zrezygnowała ze startu w Dubai Duty Free Tennis Championships i poleci dopiero do Indian Wells. Teraz czeka ją rehabilitacja. Polka powiedziała kilka słów na temat atmosfery podczas rozgrywek Pucharu Federacji:

„Myślę, że z meczu na mecz i z dnia na dzień lepiej się poznajemy i lepiej się czujemy ze sobą. W pewnym momencie dziewczyny zaczęły przegrywać, ale wiedziały, że my tutaj jesteśmy z nimi i im kibicujemy. Udało się ten mecz wygrać i myślę, że to, że czuły, że zespół jest z nimi, miało duże znaczenie. To, że byliśmy w Polsce, bardzo nam pomogło. Mogliśmy wziąć ze sobą więcej osób i trzymać się razem. Wszystko było fajnie zorganizowane, tak więc bardzo dziękujemy Dawidowi [Celtowi- kapitan reprezentacji – przyp. red.]”

gondar 2019-02-10 12:43:33
TRANSMISJE
24.04, 11:00 Polsat Sport Barcelona Open Banc Sabadell
24.04, 11:30 TVP Sport Porsche Tennis Grand Prix
24.04, 14:00 Polsat Sport Barcelona Open Banc Sabadell
24.04, 17:30 Polsat Sport Extra Barcelona Open Banc Sabadell
25.04, 01:00 Polsat Sport News Barcelona Open Banc Sabadell
25.04, 03:30 Polsat Sport Extra Barcelona Open Banc Sabadell