Djokovic: Miałem zły dzień

Djokovic: Miałem zły dzień

Philipp Kohlschreiber wygrał w trzeciej rundzie BNP Paribas Open z Serbem.


Novak Djokovic [1] w trzeciej rundzie BNP Paribas Open został zaskoczony przez solidnie grającego Philippa Kohlschreibera. Lider rankingu ATP kiepsko się prezentował tego dnia na korcie, a Niemiec konsekwentnie zdobywał kolejne punkty. Na konferencji prasowej Serb przyznał, że nie był to jego dzień i rozegrał kiepski mecz:

„To był jeden z tych dni, kiedy sprawy nie idą po twojej myśli. Prawda jest taka, że warunki znacznie się zmieniły w porównaniu do wczorajszego dnia. Myślę, że miałbym dużo więcej szans na wygraną w wilgotnych i chłodnych warunkach niż w dzisiejszym upale, ponieważ piłka odbijała się znacznie wyżej. Udało mu się wyprowadzić mnie z mojej strefy komfortu planując grę bardzo dobrze taktycznie i naprawdę mu gratuluję. Ja nie miałem żadnych dobrych momentów, rozegrałem zły mecz.

Okłamałbym, gdybym ci powiedział, że nie przeszkadza mi ta przegrana, a co więcej w turnieju tak ważnym jak ten. Trenowałem w tych dniach bardzo dobrze, ale to mogło się przydarzyć. Muszę o tym zapomnieć i zacząć myśleć o Miami. Będzie mi towarzyszył mój trener, Marian Vajda, czerpiemy radość pracując na różnymi rzeczami. Nie jestem na moim najlepszym poziomie gry, wiem, ale wierzę w to, że będę się pomału do niego zbliżał. Mam nadzieję, że osiągnę go już w następnym turnieju.”

gondar 2019-03-13 11:21:50
TRANSMISJE
19.05, 16:00 Polsat Sport Internazionali BNL d'Italia
20.05, 03:00 Eurosport 1 French Open
20.05, 04:00 Eurosport 2 French Open
20.05, 04:25 TVP Sport Internazionali BNL d'Italia
20.05, 06:30 Eurosport 2 French Open
20.05, 07:30 Eurosport 1 French Open