Bogota: Znamy wszystkie półfinalistki

Bogota: Znamy wszystkie półfinalistki

O miejsce w finale powalczą m.in. Amanda Anisimova i Beatriz Haddad Maia.


W pierwszym półfinale Claro Open Colsanitas (pula nagród $250,000) zameldowały się Amanda Anisimova i Beatriz Haddad Maia. Rozstawiona z numerem 6 reprezentantka Stanów Zjednoczonych po zaciętej batalii wyeliminowała 438. w rankingu WTA Marię Camilę Osorio Serrano.

Beatriz Haddad Maia, która zapewniła sobie udział w drabince głównej dzięki przejściu przez kwalifikacje, kontynuuje dobrą passę. Brazylijka wygrała z Sarą Sorribes Tormo 6/7 (6), 6/2, 6/3. Amanda Anisimova i Beatriz Haddad Maia zmierzą się ze sobą po raz pierwszy.

O miejsce w finale w Bogocie powalczą również Lara Arruabarrena i Astra Sharma. 27-letnia hiszpańska tenisistka uporała się z Tamarą Zidansek 6/4, 6/2. Natomiast pogromczyni Magdy Linette była mocniejsza od Sary Errani. 243. w światowej klasyfikacji Włoszka wystąpiła w pierwszym ćwierćfinale imprezy rangi WTA w tym sezonie.

Lara Arruabarrena i Astra Sharma stoczą swój pierwszy pojedynek na korcie. Dziś jako pierwsze zagrają Amanda Anisimova i Beatriz Haddad Maia. To spotkanie jest zaplanowane na godzinę 17:00.

karo 2019-04-13 11:06:33
TRANSMISJE