Rafael Nadal: Zostań w domu

Rafael Nadal: Zostań w domu

Hiszpan wysłał wiadomość do fanów.


33-letni Rafael Nadal udzielił się w mediach społecznościowych, aby wysłać wiadomość do fanów. Hiszpan chciał zachęcić ich do pozostania w domu, a także wyrazić słowa wsparcia dla osób, które walczą z obecną sytuacją. 33-latek podziękował służbom zdrowia i policji.

„Cześć wszystkim. Przede wszystkim chciałem przeprosić, ponieważ przez jakiś czas byłem nieobecny w mediach społecznościowych. Są to bardzo trudne czasy dla wszystkich. Ta cała sytuacja nas przytłacza i wszyscy spędzamy czas w najlepszy możliwy sposób w naszych domach.

Chciałem wysłać wiadomość z podziękowaniami dla wszystkich lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego, który nas chroni, a także dla policji, gwardii cywilnej i narodowej, wojska oraz wszystkich tych, którzy sprawiają, że czujemy się trochę bezpieczniej, którzy są na pierwszej linii ognia. W końcu to oni są najbardziej narażeni na zarażenie się wirusem i są naszymi bohaterami. Chcę wyrazić podziw i podziękować wszystkim.

Na koniec chcę wysłać słowa otuchy do wszystkich cierpiących rodzin, zarówno zarażonych, jak i tych z krewnymi lub przyjaciółmi, którzy zmarli na koronawirusa. Daj im wsparcie. Trudno jest powiedzieć coś w tych trudnych czasach. Mogę tylko w tym przypadku powiedzieć, że wszystkim nam jest bardzo przykro. W tej chwili wierzymy, że będziemy mogli pójść naprzód tak szybko, jak to możliwe.

W tych trudnych czasach są też pozytywne rzeczy. Pokazujemy, że jesteśmy zjednoczonym narodem, firmy są pomocne, a wszyscy obywatele są zjednoczeni dzień po dniu, przestrzegając wszystkich standardów, które doradzają nam służby zdrowia. Zostań w domu, postępuj zgodnie ze wszystkimi wskazówkami, aby zakończyć tę straszną pandemię jak najszybciej. Dziękuję i do zobaczenia wkrótce.”

karo 2020-03-22 10:10:46
TRANSMISJE
13.07, 15:00 Eurosport 1 bett1ACES
13.07, 17:30 Polsat Sport News BNP Paribas Open
13.07, 20:30 Polsat Sport News Rolex Shanghai Masters
13.07, 21:30 Eurosport 2 bett1ACES
14.07, 00:30 Eurosport 2 Ultimate Tennis Showdown
14.07, 01:30 Polsat Sport Masters Moments