Zmagania Adria Tour odwołane

Zmagania Adria Tour odwołane

Nie odbędą się pokazowe pojedynki w Sarajewie i Banja Luce.


Adria Tour po chorwackim etapie, miało przenieść się do Sarajewa i Banja Luki. Pokazowy turniej został jednak odwołany. Organizatorzy imprezy podjęli taką decyzję po ostatnich wydarzeniach, które miały miejsce w miniony weekend.

Grigor Dimitrov, Marko Paniki, Chris Gro, Borna Coric, Viktor Troicki i jego małżonka zostali zarażeni koronawirusem. Następnie okazało się, że dotknięci COVID-19 są również Novak i Jelena Djokovic.

Wszyscy muszą poddać się teraz kwarantannie. Djordje Djokovic, który pełni funkcję dyrektora Adria Tour, ze smutkiem przekazał wiadomość o zaprzestaniu dalszych zmagań:

„Jest nam niezmiernie przykro, że musimy przestać organizować nadchodzące turnieje tenisowe w Banja Luce i Sarajewie. Z niecierpliwością czekaliśmy na promocję tego sportu, wsparcie finansowe dla lokalnych zawodników, a także na publiczność, która po latach oczekiwania zobaczyłaby na żywo Novaka Djokovica i innych tenisistów.

Niestety, ze względu na wszystkie wydarzenia, które miały miejsce w przeciągu ostatnich kilku dni, zdecydowaliśmy, że najważniejszą rzeczą w tej chwili jest ustabilizowanie sytuacji epidemiologicznej, a także powrót wszystkich do zdrowia.”

https://www.instagram.com/p/CBx3djAgwL_/?utm_source=ig_web_copy_link

gondar 2020-06-23 19:57:02
TRANSMISJE
04.12, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
05.12, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
06.12, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
07.12, 07:07 Polsat Sport News Tennis United
07.12, 13:30 Polsat Sport Extra ATP World Tour Uncovered
08.12, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered