Filip Krajinovic: Jestem gotowy

Filip Krajinovic: Jestem gotowy

Reprezentant Serbii jest przygotowany do nadchodzących imprez.


Notowany na 32. lokacie w rankingu ATP Filip Krajinovic udzielił ostatnio wywiadu dla Sport Klubu. 28-latek cieszy się, że już za chwilę panowie będą mogli ponownie rywalizować o turniejowe zwycięstwa. Serb wyjawił także, że trenuje u siebie w kraju z Borną Coricem:

„Z psychologicznego punktu widzenia, będą to ciężkie tygodnie, ale najważniejsze jest to, żeby znów grać. Gra to zawsze najlepsza opcja, nawet w warunkach, których nikt nie lubi. Nie możemy pozwolić, żeby ta przerwa trwała dłużej. Musimy czymś żyć.

Teraz czuję się dobrze. Jestem gotowy na wszystko, co nas czeka od sierpnia. Cieszę się również, że Borna Coric zdecydował się zostać ze mną w Belgradzie, żeby trenować. Możemy razem przygotowywać się do nadchodzących turniejów.

Szczerze mówiąc, to wszystko będzie trochę dziwne, nie mogę sobie wyobrazić, jak będą wyglądać turnieje w Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie trudno będzie nam przyzwyczaić się do wszystkich nowych zasad i warunków.”

Filip był ostatnio jednym z zawodników w rozgrywkach Janko Tipsarevica:

„Cieszę się, że ta impreza miała miejsce. Chciałbym skorzystać z okazji i pogratulować Janko wspaniałej organizacji i doskonałego turnieju, który zapewnił. Nie mógł się doczekać, żeby zorganizować takie wydarzenie. Jestem pewny, że będzie podekscytowany. Zasługuje na to. To pokazuje, że razem możemy osiągąć dla naszego sportu wielkie rzeczy.”

 

gondar 2020-07-28 12:05:28
TRANSMISJE
10.08, 07:07 Polsat Sport News Tennis United
10.08, 10:30 Polsat Sport Extra Tennis United
10.08, 10:35 TVP Sport 31st Palermo Ladies Open
11.08, 07:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
11.08, 10:07 Polsat Sport News Tennis United
12.08, 09:07 Polsat Sport News Tennis United