Khachanov: Novak jest bardziej otwarty

Khachanov: Novak jest bardziej otwarty

Karen wyjawił, że Djoko jest najbardziej przyjaznym graczem z Wielkiej Trójki.


Podczas St. Petersburg Open zawodnicy zostali zapytani o to, kto według nich skończy z największą ilością tytułów wielkoszlemowych. Zdaniem Karena Khachanova będzie to Rafa Nadal:

„Powiedziałbym, że Rafael Nadal. To moja osobista opinia. Chociaż Novak Djokovic jest młodszy i wielu stawia właśnie na niego, ale ja sądzę, że będzie to Rafael Nadal.”

Rosjanin wyjawił również ciekawy fakt na temat Wielkiej Trójki. 24-latek urodzony w Moskwie powiedział, że najbardziej przyjaznym tenisistą jest Novak Djokovic:

„Federer i Nadal także komunikują się ze mną i innymi tenisistami, ale raczej nie będą z tobą zbyt długo rozmawiać. Więc tak – Novak pod tym względem, jest trochę bardziej otwarty.”

Stan Wawrinka chce cieszyć się możliwością oglądania Rogera, Rafy i Nole w akcji na korcie. Bicie rekordów schodzi dla Szwajcara na drugi plan:

„Myślę, że zawsze ciężko jest porównywać [Wielką Trójkę], szczególnie tak niesamowitych sportowców. Zwłaszcza gdy jeszcze grają, więc nie wiemy [kto jest najlepszy].

Uważam, że będziemy musieli poczekać. Sadzę, że musimy się bardziej cieszyć tym, że oni wciąż grają. Nadal robią coś niesamowitego dla naszego sportu i jest to coś, co lubię oglądać.

Lubię patrzeć, jak grają i tak długo, jak będą grać, będę się tym cieszył.”

gondar 2020-10-16 11:41:47
TRANSMISJE
20.10, 22:30 Eurosport 2 French Open
21.10, 00:00 Eurosport 2 French Open
21.10, 07:00 Eurosport 1 French Open
21.10, 08:30 Eurosport 2 French Open
21.10, 11:07 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
21.10, 12:00 TVP Sport J & T Banka Ostrava Open