Dasha Medvedeva opowiedziała jak poznała Daniila

Dasha Medvedeva opowiedziała jak poznała Daniila

Małżeństwo udzieliło wywiadu dla rosyjskiego magazynu Tatler.


Daria Medvedeva i Daniil Medvedev zawsze dosyć mocno chronili swoją prywatność. W tym tygodniu zaskoczyli świat, ponieważ udzielili wspólnego wywiadu dla gazety Tatler.

Nie zabrakło również całkiem odważnej sesji zdjęciowej. Do tej pory niewiele szczegółów z tej rozmowy zostało ujawnionych. Jak na razie jednym z najciekawszych jest fragment, w którym Dasha wspomina moment ich pierwszego spotkania:

„Byłam na turnieju młodzieżowym w Antalyi, miałam 12 lat. Widziałam się z moją drużyną i innymi tenisistami, kiedy nagle usłyszeliśmy, jak ktoś płacze, krzyczy, wyje i uderza rakietą o ziemię. Moja mama zapytała, kto to jest, a ojciec Kudermetovej powiedział, że to Medvedev i jeśli go nie znamy, to powinniśmy pójść i go zobaczyć.”

Żona mistrza US Open 2021 wyjawiła, że 25-latek nie zmienił się za bardzo odkąd go poznała:

„Byłam na meczu, który trwał trzy i pół godziny, z wymianami do pięćdziesięciu uderzeń, lobami…. Daniil od dziecka był przyzwyczajony do walki do końca. Na korcie był gotowy na wszystko. Nieważne jak brzydko grał, ważne było tylko zwycięstwo. W tym sensie niewiele się zmienił.”

W tym tygodniu Danya wspiera swój kraj w rozgrywkach Pucharu Davisa.

bonio 2021-11-24 17:25:32
TRANSMISJE
04.12, 08:30 Polsat Sport News ATP World Tour Uncovered
04.12, 11:15 Polsat Sport ATP World Tour Uncovered