• Agnieszka
    Radwańska
    Agnieszka Radwańska
ANALIZA

Pomimo tego, że Serena Williams nie jest w najlepszej dyspozycji, to uważam, że Amerykanka jest taką tenisistką, która w meczu o zwycięstwo w Pucharze Hopmana da z siebie wszystko i oddali wszystkie problemy i błędy, które towarzyszyły jej we wcześniejszej grze. W Perth Amerykanka wygrała dwa spotkania: z Safarovą i Pennettą – oba 2:1 w setach i została upokorzona przez Eugenie Bouchard, z którą przegrała 2:6, 1:6.

Agnieszka Radwańska była przeze mnie typowana na faworytkę każdego ze spotkań singlowych, które do tej pory grała w Pucharze Hopmana i dopiero w piątek Polka odniosła pierwszą porażkę, gdy w trzech setach okazała się słabsza od reprezentantki Francji – Alize Cornet. Polka zagrała przeciętne spotkanie, a znana z ogromnej woli walki reprezentantka Trójkolorowych chciała wygrać to spotkanie.

Oczywiście Williams nie gra swojego najlepszego tenisa w obecnej chwili, jednak wie jak grać z Agnieszką Radwańską i to jest w tym momencie najważniejsze, dlatego też typuję jej wygraną.