Andy niepewny gry we French Open

Andy niepewny gry we French Open

Fabio Fognini wygrał z Murrayem w pierwszej rundzie Internazionali BNL d'Italia.


Andy Murray w pierwszej rundzie Internazionali BNL d’Italia po zaciętym boju musiał uznać wyższość Fabio Fogniniego. Na konferencji prasowej po przegranej z reprezentantem gospodarzy Szkot wyjawił, że jego priorytetem jest dobry występ na Wimbledonie.

Trzykrotny triumfator imprez wielkoszlemowych musi w związku z tym dobrze przemyśleć tygodnie poprzedzające start w stolicy Wielkiej Brytanii. 35-latek pochodzący z Glasgow zapytany przez dziennikarza, czy zamierza wziąć udział we French Open nie był pewny odpowiedzi.

Andy wyjawił, że musi przedyskutować tę sprawę ze swoim zespołem. Były lider rankingu ATP nie był przekonany, czy będzie w stanie rozgrywać spotkania do wygranych trzech setów na nawierzchni ziemnej.

Szkotowi nie spodobało się zachowanie publiczności z jego konfrontacji przeciwko Fabio. Murray wyjawił swoje niezadowolenie w komentarzu pod postem opublikowanym na profilu Tennis TV:

„Stadion pełen Włochów gwiżdżących i myślących, że starałem się oszukać Fabio na punkt, ponieważ Mo nie potrafił odpowiednio odczytać śladu ? Na zdrowie ?”

bonio 2023-05-11 11:03:39
TRANSMISJE