Djoko: Będę informował o nowościach

Djoko: Będę informował o nowościach

Novak i Goran Ivanisevic postanowili zakończyć współpracę.


Goran Ivanisevic nie będzie dłużej członkiem teamu Novaka Djokovica. Dwudziestoczterokrotny zwycięzca turniejów wielkoszlemowych podziękował Chorwatowi za wiele lat pracy i wyjawił, że nadal pozostaną przyjaciółmi:

„Jest przyjacielem moim i mojej rodziny i zawsze nim pozostanie. Bardzo go kocham. Koniec naszej współpracy nie oznacza końca tej przyjaźni. Nasza separacja była tak pozytywna, jak to tylko możliwe, Doszliśmy do punktu, w którym musieliśmy przerwać pracę, którą wykonywaliśmy razem przez prawie pięć lat.

Razem napisaliśmy historię tego sportu. Wygrywaliśmy turnieje wielkoszlemowe, kończyliśmy sezony jako numer jeden, ale przeszliśmy też przez trudne chwile. Zawsze będę pamiętał, że mnie wspierał, kiedy tego potrzebowałem. Wniósł do mojego życia właściwe wartości. Życzę mu wszystkiego najlepszego.”

36-latek urodzony w Belgradzie na razie nie wie, kto będzie jego nowym szkoleniowcem:

„Wciąż nie mam pojęcia, kto będzie moim nowym trenerem i czy w ogóle ktoś nim będzie. Miałem trenera odkąd byłem dzieckiem. Teraz staram się rozeznać, czego potrzebuję i z czym czuję się najbardziej komfortowo. Będę informował o wszelkich nowościach.”

Teraz lider rankingu ATP zgłoszony jest do Rolex Monte Carlo Masters.

bonio 2024-03-29 14:18:30
TRANSMISJE
22.04, 00:20 Canal+ Sport 2 Porsche Tennis Grand Prix
22.04, 06:00 Canal+ Sport 5 Porsche Tennis Grand Prix
22.04, 06:00 Canal+ Sport 2 Porsche Tennis Grand Prix
22.04, 08:30 Polsat Sport Extra Barcelona Open Banc Sabadell
22.04, 09:00 Canal+ Sport 2 Porsche Tennis Grand Prix
22.04, 15:00 Canal+ Sport 2 Porsche Tennis Grand Prix