Kyrgios kontynuuje dobrą passę

Nick Kyrgios po wygraniu turnieju w Marsylii poleciał do Dubaju, gdzie będzie walczył o podtrzymanie zwycięskiej passy – Australijczyk po pokonaniu Martina Klizana 3:6, 6:3, 6:2 jest w drugiej rundzie tych zawodów.

Pierwszy set tego spotkania należał do Klizana, a Kyrgios sprawiał wrażenie otumanionego – Australijczyk zdołał jednak wrócić do dobrej gry i od początku drugiej partii, to on przejął inicjatywę i rozdawał karty. Tenisista z Canberry zdecydowanie poprawił swój tenis, przestał popełniać niewymuszone błędy i pewnie podążał do wygrania spotkania.

Australijczyk i Słowak spędzili na korcie jedną godzinę i 32 minuty – w tym czasie zwycięzca tego spotkania posłał osiem asów i popełnił sześć podwójnych błędów. Następnym przeciwnikiem Kyrgiosa będzie Mikhaił Kukushkin, który we wtorkowym pojedynku okazał się lepszy od Uzbeka Denisa Istomina.